אודות

ורד מכניקה הינה חברה קטנה ודינאמית, המתמחה בתכנון ובייצור פתרונות המצאתיים מקוריים לענפי התעשייה השונים וכן בפיתוח מכונות ומתקנים ייחודיים. 
הניסיון הרב שצברנו במהלך יותר מ-25 שנות עשייה מאפשר לנו לתת מענה למגוון בעיות בראייה שונה ומקורית.
בחברתנו עובדים תחת קורת גג אחת אנשי פיתוח ותכנון, עובדים המתמחים בעיבוד שבבי וכן עובדים המתמחים בהרכבת כל סוגי המכונות והמוצרים, אשר מייצרים מכונות מייצרות ומרכיבות טובות ואמינות במיוחד.

 

ורד מכניקה הוקמה בשנת 1988 ע"י יצחק גוילי, כחברה קטנה לתכנון ולייצור מכונות ייצור והרכבה.
במהלך השנים התנסינו בפיתוח, תכנון וייצור של מכונות מתחומים שונים בתעשייה, ומאז ועד היום הצטבר בורד מכניקה ידע עצום הנוגע בכל קצוות התעשייה הישראלית והעולמית.
כל המכונות נעשות לפי דרישות הלקוח: האפיון, התכנון והפיתוח מותאמים לבקשות ולהגבלות שהלקוח הגדיר בעת ההזמנה.


הניסיון

 

פיתחנו מגוון רחב של מכונות הרכבה, קידוח, בדיקה, עיבוד שבבי, סימון, מילוי, חיתוך, יישור, בדיקות דליפה מדויקות, בדיקות התעייפות, מילוי, אלקטרוניקה,
מערכות ויז'ן ממוחשבות, ריתוך, אריזה, מכונות עזר לבדיקת מעבדים למחשבים ומתקנים ייחודיים המותאמים למורכבות של כל פרויקט.
לורד מכניקה ניסיון בייצור מכונות לתעשיות מגוונות ביניהן: התעשייה הרפואית, התעשיות הביטחוניות, תעשיית ה- Hi-Tech, תעשיית הרכב ורבים נוספים.
אנו מתמחים במכניקה עדינה ובמציאת פתרונות מאכניים חדשניים ומקוריים תוך התחשבות בנוחות מקסימאלית לטיפול ולאחזקה, תכנון פונקציונאלי פשוט ויעיל ומתן דגש על בטיחות העובדים.


הצוות

 

בחברתנו התכנון, הייצור וההרכבה נעשים תחת קורת גג אחת, דבר המעניק יתרון עצום בתיאום בין התחומים השונים, מזרז את תהליך הייצור ומונע תקלות בייצור.
אנשי הפיתוח והתכנון אמונים על ליווי הפרויקט משלב התכנון ועד להרצה מלאה אצל הלקוח. הליווי הצמוד והמעורבות של אנשי התכנון חשובים להקפדה על קיום כל הדרישות ולשמירה על קשר רציף עם הלקוח.
התכנונים והשרטוטים מתבצעים באמצעות  SolidWorks ואנו מקפידים להתעדכן בגרסאות השונות ובתוכנות חדשות בשוק.
אנשי העיבוד השבבי נמצאים בקשר ישיר עם אנשי התכנון, לצורך הבנת הצרכים הייחודיים של כל חלק במכונה. אנו מקפידים על איכות העיבוד והגימור והתוצאה מעולה.
המרכיבים שלנו מנוסים בהרכבת כל סוגי המכונות והמוצרים והתנסו במגוון רחב של בעיות.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל חוות דעת או הצעת מחיר.

Visit

3 Hamasger st. Netanya 42378

Call

T: 972-9-8625038
F: 972-9-8820995

 

© 2013 by Vered Mechanica LTD